Vítejte v www.dvktechnika.cz .My Rychlé dodání do celého světa!
Měny:

Shipping & Returns

7 - denní vrácení:

Při objednávce v poškozeném stavu dodány, nebo ne, můžete získat léky používané v originálním obalu spolu s fakturou, dostanete stejné podmínky, a náhrady. Náš partner kurýr, adresa, kterou za předpokladu, shromažďovat, a vrátit se k nám.

zpět náklady

Náš partner kurýr zadala adresu zákazníka dodávané shromáždit. Zákazníci zaplatí za vrácení výrobku, a to bez nákladů na dopravu.

Jak začít splácet?

1, ve styku s produktem do 7 dnů od jejího obdržení.

2, před obdržením potvrzení, zákazníci by měl vrátit výrobek.

3, všechny výrobky v původním stavu, beze změny a vrátit nepoužité.

Přinést papírové faktury / záruka v procesu vrácení obalu. Pokud žádný z výše uvedených případů, návrat nebude zpracován

Upozorňujeme, že každá žádost do 7 dnů ode dne neakceptujeme doručení objednávky.

Zpracujeme refundaci jakmile obdržíme produkt. Tento produkt by neměl být používán v případě, že originální obal s tagy a původní faktury, nebo vrácení peněz není možné.

Jakmile byl zahájen proces refundace, bude částka vrácena přímo do svého účtu, transakce nebo šekem (množství šeku, pouze použití zákazníků debetní / kreditní karty dát stejný typ případů dělal smlouva nemají byl použit).

V případě, že zákazník zaplatí částku tresky obecné v případě Internetu a potom vnitřek přijetí skladu v bppcltd.co.uk vrátil produkt (y) 7-15 pracovních dnů (tj hotovosti uhrazena předem, jakmile produkt obdrželi při zákazníci platit v hotovosti) nižší než částka šekem nebo bankovním on-line Neft (National Electronic Funds Transfer) budou vráceny. Výše náhrady bude zákazník volba: 1, v případě, že zákazník je zrušené kontroly vrátil produkt, náhrada v 7-15 dnů a částka bude vrácena bankou on-line Neft přímo na váš účet.

2, v případě, že zákazník není částka zrušených kontrol, a pak se vrátit budou zaslány kurýrem v době podání žádosti / poskytnout adresu zákazníka. To může trvat až 30 pracovních dnů.

Výměna

Litujeme výměnu produktů, to je nemožné bppcltd.co.uk. Nicméně zákazníci si mohou vybrat přidejte si tento produkt jak uvedl zpět.

Back